Посвята у студенти 2012 рік Print
Посвята у студенти 2012 рік
продовження фотозвіту
All Pages

В наш час освіта – дуже важлива. Кожен із нас вибирає вуз, який йому більш імпонує, факультет, спеціальність. Навчання для когось є складним, для когось легким, кожна людина є індивідуальною. Проте, для кожного студента найцікавішим, окрім навчання, є посвята в студенти. Кожен студент може вважати себе повноцінним студентом, частиною сім’ї, до якої він увійшов, лише з проходженням певного обряду.

У нашому університеті посвята стала традицією. Кожна спеціальність обирає свою тематику для проведення цього захопливого заходу. Представники моєї спеціальності «Економіка підприємства» цього року обрали військову тематику.
Для початку організаторами розробляється сценарій заходу, закупка інвентарю та розподіл військових звань відповідно до рангу учасників. Оскільки викладачі нашої кафедри з радістю погодились приймати участь у посвяті, вони також отримали звання.

Посвята проходила на території туристичного комплексу «Аква-плюс», 29 вересня 2012 року. Зустрічали «салаг» при в’їзді, перевіряли документи, наявність спеціального одягу. Деякі учасники отримали штраф, за відсутність одягу з емблемою нашої кафедри, штраф – 20 віджимань для хлопців і 20 присідань для дівчат. Далі ми всіх розмалювали і вишикували.

Перший крок – знайомство. Далі було надане привітальне слово «генералу» Лопатинському Юрію Михайловичу. Потім командир армії попросив вийти зі строю «полковника» Кобелю Зоряну Ігорівну і назначив бути головною першачків, тобто першого батальйону, «підполковника» Яскал Ігор Валерійович – другого батальйону, а на чолі викладачів був Юрій Михайлович.

Кожен батальйон пройшов ряд випробувань, з яким вони справились на відмінно.

- Перше випробування називалося «Льодокіл», суть якого полягала у згуртуванні викладачів та «салаг». Вони мали створювати групи, звертаючи увагу на колір волосся, взуття, місце розташування областей, з яких вони прибули тощо.
- Наступне завдання – «згадати свій особовий склад». Кожен командир свого загону мусив написати на папері прізвище та ім’я своєї команди.
- Третє випробування – «смішний та складний біг». Даний захід дозволяє сконцентруватися на певному об’єкті, не звертаючи уваги на перешкоди. Салаги створили 2 команди учасників і за допомогою спеціального інструмента мали пробігти з яйцем, не упустивши його.
- Завдання «подути». Кожен загін представив по одному учаснику, який проявив свій фізичний потенціал. Вони намотували круги навколо мисок з мукою, після різко присіли та подули.
- Завершальним випробуванням було проявлення своїх інтелектуальних здібностей, в якому перемогла дружба.

Основна частина тривала 3 години, після якої кожен студент, тримаючи руку на серці, промовляв клятву, яка була заключною частиною посвяти.
Після того, як всі підкріпились, співали гімн економічного факультету, танцювали, грали у футбол, волейбол.

На завершення можна сказати, що кожен факультет, кожна кафедра повинна обов’язково проводити подібні заходи. Вони зближають студентів, викладачів, багато хто проявляє свої приховані таланти, які не можна побачити на парах. Подібні заходи також розвивають уяву, різноманітність тематик – пристосування до певної місцевості, умов. І взагалі – це живе спілкування, нові знайомства та відпочинок.

Фотозвіт про посвяту 2012

Так все починалось. Хто не дотримувався правил, отримував штраф.

Якою ж може бути армія без «бойового макіяжу»?

«Струнко! Товаришу полковнику. Особовий склад батальйону на загальні збори зібрано!»

Слова гімну України навічно у наших серцях

Привітальне слово “генерала” Лопатинського Юрія Михайловича

«Льодокіл». Згадаємо географію, знайдемо своїх.

Last Updated on Tuesday, 18 December 2012 14:58